Додаткова інформація

t567При кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення працює мережна академія CISCO. Це всесвітня ініціатива в галузі освіти, що забезпечує підвищення кваліфікації в сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) чим сприяє задоволенню дедалі більшого попиту на фахівців по роботі з мережами, а для слухачів в усьому світі відкриває додаткові освітні і кар’єрні перспективи. За результатами навчання слухачі набувають можливість отримати сертифікат міжнародного зразка фахівця у сфері мережних технологій, за відповідною кваліфікацією.

keys

Компанією “Сайфер”, яка працює на ринку України з 1995 року в області захисту інформації та банківських технологій, в навчальних цілях передане кафедрі та буде розгорнуто програмне забезпечення Центру сертифікації ключів для шифрування даних та встановлення цифрового підпису. Компанія “Сайфер” являється стратегічним партнером  кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення в області інформаційної безпеки.

Університет має затишні аудиторії з сучасним обладнанням. Студенти університету мають можливість готуватися до занять у читальних залах однієї з найбільших бібліотек м. Кропивницького. Забезпечені якісним харчуванням в їдальні та буфетах університету. Для занять спортом є два спортивні зали та сучасний спортивний майданчик. При вступі всі без винятку студенти забезпечуються гуртожитком, з можливістю використання швидкісного доступу до мережі Інтернет.

646790   67686

Студенти отримують можливість проходити військове навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки по закінченню ВНЗ присвоюється первинне офіцерське звання “молодший лейтенант” запасу.

Військове навчання здійснюється методом військового дня з студентами 3 та 4 курсів протягом двох навчальних років за військово-обліковими спеціальностями авіаційного напрямку (пілот ВТА, пілот вертольоту, офіцер бойового управління, керівник зони посадки, офіцер штабу).

Через відділ міжнародних зв’язків студенти мають можливість проходження практики та стажування за кордоном. Випускники кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення працюють у США, Канаді, Швеції, Великобританії, Російській федерації та інших країнах далекого та близького зарубіжжя.

436546