Компанія Cisco спільно з ГО “Вікімедіа Україна” оголошує конкурс “Пишемо про інформаційну безпеку”

З 1 по 30 квітня 2018 р.  триває конкурс “Пишемо про інформаційну безпеку” в Українській Вікіпедії, який організувала компанія Cisco спільно з ГО “Вікімедіа Україна”.

Мета проекту  – наповнити Вікіпедію актуальними статтями про технології інформаційної безпеки українською мовою.

“Сьогодні питання інформаційної безпеки є вкрай важливими для України, особливо з огляду на масштабні кібератаки минулого року та загальну ситуацію у світі. Привертаючи громадську увагу до технологій кібербезпеки, Cisco бажає зробити свій внесок у розвиток цієї сфери в країні. Ми прагнемо, щоб Українці краще розумілися на подібних питаннях та вміли захистити себе у цифровому середовищі”, – зазначив голова представництва  Cisco в Україні та країнах СНД Олег Боднар.

Участь у конкурсі може взяти будь-який зареєстрований користувач Вікіпедії. Для цього потрібно створити або доповнити статтю згідно з правилами Вікіпедії і позначити її відповідним шаблоном. Також протягом усього конкурсного періоду є можливість редагувати свої статті. Журі, яке складається з ентузіастів української Вікіпедії перевірятиме конкурсні статті у травні, після чого будуть оголошені переможці. Автори, що зроблять найбільший та найякісніший внесок у розробку та створення контенту щодо інформаційної безпеки отримають цінні призи від організаторів.

Сторінка конкурсу its.wikipedia.org.ua

Прес-реліз wikimediaukraine.wordpress.com/2018/03/27/it-security/