Міжкафедральний науково-практичний семінар “Програмування та робототехніка”,
6 жовтня 2017

6 жовтня 2017 року відбувся Міжкафедральний науково-практичний семінар “Програмування та робототехніка”, організований кафедрою кібербезпеки та програмного забезпечення, кафедрою металорізальних верстатів та систем, а також студентським науковим гуртком “New Horizons”.

Метою семінару було зацікавити студентів винахідницькою та науковою діяльністю в області робототехніки.

На семінарі були присутні студенти та викладачі кафедр-організаторів.

З доповідями виступили:

  1. Кириченко Андрій Миколайович, завідувач кафедри металорізальних верстатів та систем. Тема доповіді: “Сучасна робототехніка – стан та перспективи розвитку“;
  2. Коптєв Руслан, представник школи програмування Ш++. Тема доповіді: “Робототехника в Ш++”;
  3. Собінов Олександр Георгійович, викладач кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення. Тема доповіді: “Застосування мікроконтролерних та комп’ютерних систем у робототехніці“;
  4. Хох Віталій Дмитрович, аспірант кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення. Тема доповіді: “Технології ASP NET, .NET та хмарних сервісів Azure для надшвидкого розгортання систем розумного дому“.

Після семінару продовжилося жваве обговорення представлених доповідей за кава-брейком. 

Кириченко Андрій Миколайович анонсував заплановану для студентів екскурсію на кафедру металорізальних версатів і систем з метою демонстрації 3d-принтерів та робототехніки. А також розповів про свої плани стосовно створення Центру інноваційних технологій та STEM-освіти на базі університету, в рамках якого студенти зможуть поглиблено вивчати робототехніку та програмування і створювати свої власні проекти.

Учасники семінару висловили побажання продовжити співпрацю кафедр та і надалі проводити спільні заходи.

Модератор семінару,
канд. техн. наук, доцент
кафедри кібербезпеки та
програмного забезпечення ЦНТУ
Мелешко Єлизавета Владиславівна

 Фотографували Дмитро Коломієць, Владислав Мелешко та Єлизавета Мелешко