Передвиборча програма кандидата на посаду Голови Студентської Ради МТФ Горбулінського Дениса, студента кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення

Horbulinskyi_Denys

Горбулінський Денис, студент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення, представляє свою кандидатуру на посаду Голови Студентської Ради механіко-технологічного факультету на виборах, що відбудуться 17.12.2015.

Ось що розповідає про себе Денис:

Я, Горбулінський Денис Анатолійович, народився 12 вересня  1994 року. З 2012 року студент механіко-технологічного факультету, кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення, групи КІ-12-2, Кіровоградського національного технічного університету.

Балотуюсь на посаду Голови Студентської Ради механіко-технологічного факультету, тому що ще зі шкільних років полюбляю займатися самоорганізацією та творчою роботою зі своїми однолітками. За період навчання  допомагав в організаціях звітних концертів  механіко-технологічного факультету, саме в той час зібрав команду КВК факультету «Ломай Стєкло».

Наступним здобутком в моїх організаторських навичках стала організація КВК в університеті «Кубок Ректора», від початкових ліг до фіналу. Результатом стала співпраця з органами обласного департаменту молоді та спорту в КОДА.

Ще з 2-го курсу – член Студентської Ради університету, староста групи. За період членства в Студентській Раді приймав участь в організації та проведенні цілого ряду акцій та заходів як університетського, так і міського рівня (Хелловін, Ярмарки, Фотобатли, День донора, Свято осені/весни, і тд.)

Особливим моментом варто відзначити проект «Мафія», де повністю провів підготовку та організацію клубу інтелектуально-психологічної гри «Мафія» в гуртожитку КНТУ №2. Як результат, по підсумкам серій ігор, була відібрана  команда  на 16-й регіональний етап Всеукраїнського фестивалю «Студентська Республіка  2014». Наслідком стало зайняте перше місце серед команд конкурентів учасників фестивалю.

Моя програма:

1) Гідне представлення факультету на загальноуніверситетських заходах;
2) Проведення профорієнтаційної роботи;
3) Створення позитивного іміджу факультету в КНТУ;
4) Створення конкурентно-спроможної команди КВК для представлення університету на рівні міста і самої України;
5) Організація факультетських тематичних вечірок;
6) Допомога та сприяння в реалізації нових проектів, що стануть традиційними на факультеті.

На мою думку, проблем, які не можна вирішити, не існує. З підтримкою і довірою однодумців, бажанням, метою, рішучістю і завзяттям стане можливим втілення в життя всіх ідей та проектів.

Довіри людей, багато однодумців, натхнення, успіхів у втіленні в життя найкращих проектів бажає колектив нашої кафедри Денису Горбулінському.

Отож, шановне студентство, сміливіше, можливо, саме Ваш голос вирішить результат виборів.