Зміни в умовах вступу до КНТУ в 2015 році

ID-100261980В 2015 році відбулися зміни в умовах вступу до Кіровоградського національного технічного університету, а саме:

1. Суттєво зменшився верхній поріг кількості балів сертифікатів ЗНО. Для того щоб отримати право на подачу документів до КНТУ достатньо одержати 100 балів за кожним предметом. Наприклад, для вступу на напрям нашої кафедри («Комп’ютерна інженерія») достатньо отримати 100 балів з Математики, Історії України та Української мови.

2. Вводиться поняття пріоритетності (рейтингу) при подачі заяв на вступ до ВНЗ – абітурієнт має призначити рівень пріоритету (рейтингу) кожній спеціальності, на яку він подає заяву на вступ. Після того як буде проведено конкурс його буде автоматично зараховано по найвищому пріоритету на місце, для якого йому вистачить балів, при цьому з усіх інших місць його дані буде видалено. Дане положення стосується лише державних місць.

3. Терміни вступної компанії наступні:
– Прийом заяв та документів у паперовій або електронній формі від вступників розпочинається 10 липня 2015.
– Прийом заяв у паперовій або електронній формі від вступників на денну форму навчання на основі повної загальної середньої освіти закінчується о 12.00 годині 01 серпня.
– Зарахування вступників на денну форму навчання на основі базової та повної загальної середньої освіти (за державним замовленням) відбувається не пізніше 12.00 години 08 серпня.